Bądź na czasie

Nie da się ukryć – lato w pełni! A to oznacza, że jesień zbliża się do nas wielkimi krokami. Wiele osób już dziś buszuje w Internecie w poszukiwaniu inspiracji i najnowszych trendów na nadchodzący sezon. Na co tym razem postawią światowe domy mody, modelki i influencerzy? Co będzie królować na ulicach tej jesieni? Aksamit, skóra a może jeans? Poznaj nasze propozycję i bądź modny tej jesieni!

Modna jesień!

Jak co roku, projektanci z całego świata prześcigają się w nowych modowych propozycjach i bajecznych stylizacjach. Jeśli chcesz być na czasie koniecznie zwrócić uwagę na wybrane przez nas trendy:

– po pierwsze – kwiatowe wzory. W tym roku kwiaty zdominowały cały modowy świat. W lecie otaczały nas kwiaty niczym z łąki – drobne, delikatne i cudownie kolorowe. Podczas chłodniejszych miesięcy kwiatowe wzory przybiorą chłodniejszą barwę, będą romantyczne i tajemnicze.

– sztruks, który dla wielu osób jest całkowicie  demodé, w tym sezonie będzie najbardziej popularnym materiałem. Na wybiegach mogliśmy zobaczyć sztruks w każdej postaci – sztruksowe kurtki, spodnie, torebki a nawet buty! Co ważne, w tym sezonie tkanina ta przybiera wszystkie kolory tęczy – w połączeniu ze stonowanymi akcesoriami, sztruksowe ubrania świetnie podkreślą Twoją oryginalną osobowość.

– aksamit obecny jest w modzie już od roku, mimo to wciąż cieszy się ogromną popularnością wśród topowych influencerów. Wykonane z aksamitu chokery są doskonałym dodatkiem do każdego, nawet najprostszego outfitu. Tej jesieni królować będą też aksamitne dresy i koszulki. Aksamit to idealnych materiał dla odważnych i pewnych siebie osób!

– kosmos w modzie? Pewnie! Podobnie jak w poprzednim sezonie, futurystyczne formy i tkaniny cieszą się ogromną popularnością wśród najbardziej popularnych blogerów. Chcesz się wyróżnić? Postaw na srebrne lub złote akcesoria i dodatki. Baw się fakturą, kolorem i kształtem!

Kolorowy zawrót głowy

Nowy sezon to nowe trendy i nowe wyzwania w modzie. Nie martw się – nie musisz wymieniać całej szafy! Tak jak we wszystkim, umiar w modzie jest również ważny. Postaw na aksamitne dodatki, kwiatowe T-shirty albo metaliczną kurtkę. To sprawi,  że będziesz na czasie ale przede wszystkim – będziesz sobą!

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.