czapka zimowa new era

Jeśli mielibyśmy znaleźć grupę, którą bez względu na wszystko uważa się za znawców mody, z pewnością należałyby do niej światowej klasy modelki. W dobie Internetu i rosnącej popularności Instagrama nie sposób oprzeć się wrażeniu, że każdy może poznać sekrety stylu gwiazd. Fullcapy New Era zyskały sławę między innymi dzięki obecności znanych nazwisk w mediach społecznościowych. Czas, by ich zimowe czapki poszły w ślad za letnimi faworytami. Jaki trend zdominuje tej zimy świat celebrytów? Odpowiedź jest tylko jedna: zimowe czapki New Era.

Elegancka Gigi, szalona Cara

Modelki to często ofiary paparazzich. W ich zawodzie ważnym jest, by wyglądać dobrze nie tylko podczas pokazów. Zarówno elegancka Gigi Hadid, jak i nieco szalona Cara Delevigne postanowiły uzupełnić swoje zimowe garderoby zabawnymi czapkami od New Ery. Kontrastujące z resztą stylizacji kolory beanie są najgorętszym dodatkiem tego sezonu. Uzupełnij swoją szafę w akcesoria w stylu gwiazd i wyglądaj cool niezależnie od pogody.

Rita Ora, Beyonce, Rihanna

Gwiazdy muzyki wiedzą o odpowiedniej ochronie zdrowia więcej, niż przeciętny człowiek. Ich kariera zależy od dobrego samopoczucia i bezproblemowego oddychania, dlatego tak wiele gwiazd stawia na ciepłe, zimowe czapki New Era. Te zabawne, wełniane czapy z pomponami były trendy już poprzedniej zimy i wszystko wskazuje na to, że w tym sezonie będzie podobnie. Zadbaj o zdrowie w stylu gwiazd i postaw na kolorowe czapki z naszywkami. To szybki sposób na dodanie charakteru każdej stylizacji. Kto powiedział, że zima musi być szara i nudna?

Reklama: Oficjalny polski sklep New Era

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.